dist

Masaj Yatağı ve Masaj Masası

TR EN REFERANSLAR

Masaj Yatağı

Gün içerisinde onlarca farklı ortama giriyoruz, birçok stres yaşıyoruz ve aynı zamanda inanılmaz şekilde enerji sarf ediyoruz. İşte tüm bunları yaşadığımız bir gün sonunda kendimizi yorgun, bitkin ve halsiz düşüyoruz. Gerek mental, gerekse fiziksel anlamda yaşadığımız bu yorgunluğu ortadan kaldırmak ve yeniden enerji toplamak için birtakım şeyler yapmak gerekebiliyor. Öyle ki, uzanıp dinlenmek bile çoğu zaman yaşamış olduğumuz yorgunluğu ortadan kaldırmaya ve yenilenmeye yetmeyebiliyor. Peki, ne yapılabilir? Son dönemlerde oldukça popüler olan ve kullanım oranı gün geçtikçe artan masaj yatağı, bu konuda sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Masaj Yatağı Nedir?

Makalemizi buraya kadar okuduysanız, muhtemelen aklınıza ilk olarak masaj yatağı nedir? Sorusu gelmiştir. Masaj yatakları, aslında adı üstünde size masaj yapan bir yataktır. Gün içerisinde harcamış olduğunuz enerji ve yaşamış olduğunuz stresten kurtulmak ve rahatlamak için masaj yatağı size ilaç gibi gelecektir. İsterseniz biraz da masaj yatakları hakkında teknik bilgiler vermeye çalışalım. Masaj yatağı, sanılanın aksine elektrik ile çalışmaz. Pek çok kişi masaj yataklarının elektrik ile çalışan ürünler olduğu şeklinde bir bilgi aktarır fakat bu kesinlikle doğru değil. Ürün, kendi içerisinde yer alan mekanizmalar ile çalışarak hiçbir şekilde elektriğe ihtiyaç duymaz. Masaj yatakları ile ilgili akla takılan ve sürekli olarak sorulan bir diğer soru da sesli çalışıp çalışmadığıdır. Bu soruya da kesin bir dille sesli çalışmadığı cevabını verebiliriz. Öyle ki, masaj yataklarının amacı zaten sizi rahatlatmak ve stresten uzaklaşıp sessiz bir ortamda kendinizi yenilemenizi sağlamanız olduğundan hiçbir şekilde ses çıkartıp da güzel anınızı mahvetmez. Tabii, şöyle de bir şey var ki bazı kalitesiz masaj yatakları ses çıkartabiliyor. Bu konuda yapmanız gereken sırf ucuz diye kalitesiz marka tercih etmemeniz ve iyi bir araştırma yapmanız. Piyasada sesli çalışan masaj yataklarının sayısının bir elin parmağını geçmediğini de unutmayalım.

Masaj yataklarının yanı sıra masaj masası diye bir kavram da mutlaka duymuşsunuzdur. Masaj masası, masaj yatağıyla aynı mantıkta çalışan fakat biraz daha farklı bir üründür. Neden? Diye soracak olursanız, masaj yatağı adı üstünde bir yatak görünümünde ve mantığındadır. Yani masaj yatağında normal bir yatakta yaptığınız gibi uyuyabilir, masaj işlemi sırasında TV vb. gibi hususlar ile de ilgilenebilirsiniz fakat masaj masası kullanırken bunları yapmanız biraz daha zordur. Masaj masası, normal masa gibi ince uzun bir yapıya sahipken, masaj yatağı ise daha geniş ve kısa bir görünümdedir. Masaj masası mı yoksa masaj yatağı mı tercih edilmeli diye sorarsanız da, bunun tamamen sizin isteğinize ve ihtiyacınıza göre değişkenlik gösterebileceğini söylemek gerekir. Masaj yatağı ve masaj masası ile ilgili genel hatlarıyla bilgi vermeye ve aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmaya çalıştık.

Masaj Yatağı

Masaj Yatağı İmalat Aşamaları

Masaj yatakları ve masaj masası imal edilirken en çok üzerinde durulan ve dikkat edilen konulardan biri, normal yatak ve masaların hissini vermesi ve o görünüme sahip olmasıdır. Zira rahatlık arayanların tercih edeceği masaj yatağı, yapay veya rahatsız edici bir yapıya sahip olması durumunda bütün esprisi ve olumlu tarafı ortadan kalkacaktır. Bu yüzden masaj yatakları için doğru bir imalat aşaması yapılması için yoğun çaba sarf edilir. Diğer taraftan masaj yatakları ve masaj masası imalat aşamasında kaliteli ve sağlam ürünlerin kullanıldığı bilgisini de aktarmadan geçmeyelim. Kısacası, masaj yataklarının ve masaj masalarının görünüm ve yapı bakımından gerçek yataklarla hiçbir farkı yoktur. Bu konuda içinizi rahat ve ferah tutabilirsiniz. En çok merak edilen konulardan biri olan masaj fonksiyonuna geldi şimdi de sıra.

Masaj yatağı ve masaj masası içerisinde, size en doğru ve en iyi şekilde masaj hizmeti sunmak amacıyla bir fonksiyon bulunur. Bu fonksiyon, en yeni ve en iyi teknolojilerle üretilmiş fonksiyonlar olup masaj yatakları ağırlığını çok fazla etkilemez. Diğer yandan bu fonksiyonun küçük olduğunu da söylemek mümkün. Yani küçük ve marifetli bir cihaz, sizi rahatlatıyor ve ferahlatıyor. Masaj yatağı ve masaj masası içerisinde kullanılan masaj fonksiyonun çalışma mantığından söz edecek olursak, tabii ki üründen ürüne göre bu durum değişkenlik gösterecektir fakat genelde masaj yatakları içerisine entegre edilmiş bir kontrol kumandası veya butonu vardır. Bu kontrol mekanizması sayesinde istediğiniz zaman masaj işlemini başlatabilir, istediğiniz zamanda durdurabilirsiniz. Tabii ki kontrol mekanizmasının marifetleri bununla da sınırlı değil. Kullandığınız masaj yatağı veya masaj masası içerisinde bulunan kontrol yardımıyla o an boyun, bel veya bacak bölgelerinden hangisine veya hangilerine masaj yapılacağını seçebilir ve istediğiniz bölgede masajı yoğunlaştırarak ilgili bölgeyi rahatlatabilirsiniz. Ayrıca masaj şiddetini ayarlamak da bu kontrol düğmeleriyle mümkün olabiliyor.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kontrol özellikleri, her masaj yatakları içinde yer alır diye bir durumun söz konusu olmadığını da hatırlatalım. Zira modelden modele ve markadan markaya bu durum değişkenlik gösterebiliyor. Biz burada genel anlamda masaj yatağı ve masaj masası içerisinde yer alan yetenekleri aktarmaya çalışıyoruz. Masaj yataklarının fonksiyonları ile ilgili olarak da kaba taslak, yeterli seviyede bilgi vererek akıllardaki soru işaretlerine ve merak edilen konulara yanıt bulmaya çalıştık.

Masaj Yatağı Satışı

Masaj yatakları ile ilgili detaylı bilgiler paylaşmaya çalıştığımız makalemizde, masaj yatağı ve masaj masası satışı konusuna da değinmeden geçmemek istedik. Bu ürün yelpazesinde ufak bir araştırma yapanlar bile rahatlıkla fark edecektir ki piyasada masaj masası ve masaj yatağı satan pek çok yer, pek çok firma vardır. Bu kadar çok seçeneğin olması elbette ki insanın ister istemez aklını karıştırıyor ve ikilemde bırakıyor. Bu noktada size önemli ve nokta atışı birkaç önerimiz olacak elbet. İlk olarak masaj yatakları alacağınız yerin iyi ve güvenilir bir kuruluş olması konusuna özen gösterin. Piyasada gerçekten işini hakkıyla yapan satış kuruluşları olduğu gibi, işi yokuşa süren ve kalitesiz ürün satan birçok kuruluşta elbette vardır. Dikkat etmeniz gereken hususlar, o kuruluştan alışveriş yapan kişilerin yorumu ve aynı zamanda kuruluşun kurumsal kimliği ve imajı. İlgili kuruluş bu konularda başarılıysa ve sizi ikna ettiyse, alışveriş yapabilirsiniz.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ise ucuz diye bir ürünü tercih etmemeniz. Aynı satış kuruluşunda olduğu gibi marka konusunda da az önce söylemiş olduğumuz konularda araştırma yapıp daha sonra bir sonuca ulaşabilirsiniz. Masaj yatakları konusunda en çok istenen husus ise uzun ömürlü olmasıdır. İşte bunun olabilmesi için de masaj yatağı veya masaj masası alırken doğru tercih yapmanızdır. Acele etmemeniz ve etkili araştırma yapmanız, sizin en doğru tercih yapmanızda çok etkili rol oynayacaktır.

Masaj yatakları ile ilgili şuan için aktarabileceklerimiz bunlarla sınırlıdır. Konu ile ilgili her türlü soruya ve soru işaretine yanıt vermeye çalıştık.

Sipariş için 0552 500 34 07 numarasını arayabilirsiniz.